logo
logo

O nas

Witajcie na naszej stronie !!

Bardzo się cieszymy, że zainteresowały Was nasze wyprawy i mamy nadzieję, że zainspirowały do kombinowania, obmyślania swoich rowerowych przygód. Tak naprawdę dużo nie trzeba, wystarczą chęci i trochę czasu wolnego. DO DZIEŁA !!

Wszyscy i to bez wyjątku pytają się czemu Panda. Trzeba trochę czasu spędzić z Przemkiem i Dawidem żeby zrozumieć, że są zupełnie inni od siebie, ale potrafią się super dogadywać.

  • Do nazwy szukaliśmy czegoś "różnego". Chyba nic nie jest tak proste i  zarazem różne jak czerń i biel. Mieliśmy do wyboru pingwiny, zebry, sroki, pandy czy... skunksa. Wybór chyba był oczywisty :)

W między czasie do wypraw dołączyła dziewczyna Przemka - Kasia i jej siostra cioteczna Ania. Kasia była na dwóch wyprawach w Czechach i Polsce, Ania w Czarnogórze i Albanii.

Mamy także zacięcie sportowe i nasza ekipa ścigała się w Świętokrzyskiej Lidze Rowerowej oraz na wielu innych, regionalnych wyścigach. Do drużyny dołączył Łukasz i Piotrek, drużynę uzupełniał Przemek. Nie można zapomnieć o osobach, które wspomagały nas podczas wyścigów - Seba, Kuba-Krzysiek oraz Kuba.

Jesteśmy rowerowymi pasjonatami. Kochamy jeździć na dwóch kółkach, zwiedzać, ścigać się.

Rok bez wyprawy - rokiem straconym.